تبلیغات
موزیک - بیوگرافی شادمهر عقیلی

موزیک

هدف ما رضایت شماست.

جستجو
نظر سنجی

زندگی نامه شادمهر

شادمهر عقیلی ۷ بهمن ماه سال ۱۳۵۱ در تهران متولد شد . از خوانندگانی ست که پس از انقلاب اسلامی ایران در ایران کار خود را آغاز کرد ولی پس از مدتی ابتدا به کانادا و سپس به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کرد

زندگی نامه شادمهر

شادمهر عقیلی ۷ بهمن ماه سال ۱۳۵۱ در تهران متولد شد . از خوانندگانی ست که پس از انقلاب اسلامی ایران در ایران کار خود را آغاز کرد ولی پس از مدتی ابتدا به کانادا و سپس به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کرد.

زندگی هنری

در ایران

از کودکی به نوازندگی علاقه داشت و با پیانو شروع كرد ولی بعد ویلن را به‌عنوان ساز تخصصی خود انتخاب كرد.نواختن ساز را از هر كاری بیشتر دوست داشت. ساز های تخصصی وی پیانو ، گیتار و ویلن بوده و در نواختن ویلن تبحر خاصی دارد.

از ۱۳۷۶ وارد واحد موسیقی صدا و سیما شد و در آنجا مشغول به كار شد ولی كارهای او برای كسب مجوز مشكل داشتند. به‌عنوان اولین كار «معبود» را اجرا كرد و بعد از آن «بهار من» اولین كاست او بود . بهار من كاست بدون كلامی بود كه شادمهر نوازندگی پیانو ،گیتار و ویلون را در آن بعهده داشت . بعد از آن کاست «مسافر» به بازار آمد و تحولی در موسیقی پاپ كشور ایجاد شد كه آثار آن برای همیشه به جا ماند. بعد از آن كاست «دهاتی» منتشر شد و باعث نمایان شدن فرق بین كارهای شادمهر و دیگران شد. در این راه همیشه مشكلات بسیار زیادی سر راه او قرار داشت و گرفتن مجوز برای كاری كه نام شادمهر روی آن باشد مشكل شد ، با وارد شدن شادمهر به سینما محبوبیت او صد چندان شد . او در دو فیلم سینمایی« پر پرواز و شب برهنه» بازی كرد و خود را در عرصه بازیگری هم مورد امتحان قرار داد . بازی در این فیلم ها باعث افزایش حساسیت روی كارهای وی شد . پس از آن ، دوسال گرفتن مجوز برای كاست بعدی یعنی« آدم و حوا » ادامه پیدا كرد و شادمهر كه دیگر عرصه را برای كار تنگ می دید رهسپار دیار غربت شد تا كسی نتواند جلوی پیشرفت او را سد كند و قصه پر پرواز را در زندگی خود تكرار كرد . شاید پر پرواز زنگ خطری بود برای آنهایی كه اجازه راحت كار كردن را از امثال شادمهر سلب می كنند.

خارج از ایران

او بعد از پرواز از ایران وارد كانادا شد و با كمپانی “نوامیدیا” قرداد امضا كرد. هنوز چند وقتی تا انتشار اولین آلبوم او در خارج از كشور باقی مانده بود كه ناگهان این آلبوم با كیفیت پایین در بازار ایران پخش شد. بعضی از آهنگهایی كه او اصلاً قصد انتشار آنها را نداشت در این آلبوم منتشر شده بود. بعد از یک ماه از این ماجرا آلبوم او به طور رسمی و با نام خیالی نیست پخش شد كه شامل قطعات زیر بود:

1.            خیالی نیست

2.            باور

3.            فال قهوه

4.            ژینا

5.            می‌خوام برم

6.            چشم‌های عاشق

7.            باورنوشته شده در چهارشنبه 13 بهمن 1389 توسط پویا مرتضوی
درباره سایت
آرشیو مطالب
نویسندگان
آمار سایت

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار

لینک باکس افزایش بازدید